Skoči na glavno vsebino

Dne, 28. februarja smo se v našem vrtcu spomnili na Mednarodni dan redkih bolezni, zaradi katerih trpijo tudi otroci. V znamenje obeležitve le-tega, da znamo s humanimi dejanji “stopiti skupaj” in s skromnimi darili nekomu polepšati dan, smo ustvarjali v okviru projekta Srčna pisma za male borce, pod okriljem društva Vilijem Julijan. Tako smo se z dobrodelno noto in s čutom do sočloveka pridružili mnogim vrtcem in šolam v Sloveniji, s katerimi smo skupaj “odprli naša srca” in spoznavali redke bolezni ter razvijali sočutje do otrok in družin z redkimi boleznimi.

Namen projekta je širjenje osveščenosti o redkih boleznih in podpora malim bolnikom.

Mali borci, z velikim srcem, hvala vam, da nas vsakodnevno opominjate, kako hvaležni smo lahko, da smo zdravi!

Pripomočki za slabovidne