Skoči na glavno vsebino

Vpis v Vrtec Plavček

Starše vabimo k vpisu predšolskih otrok v Vrtec Plavček pri OŠ Tišina za šolsko leto 2024/2025, ki bo potekal od 11. do 13. marca 2024. POVEZAVA DO VLOGE ZA VPIS OTROKA: Vloga za vpis v Vrtec Plavček pri OŠ Tišina Lepo vabljeni mali in veliki korenjaki v našo...

10 letnica Vrtca Plavček pri Osnovni šoli Tišina

Vabilo.pdf Sponzorji

Muzika

OBISK JUDO KLUBA ŠTORKLJICE V NAŠEM VRTCU

Hvala Judo Klub Štorkljice za še eno krasno športno izkušnjo, skozi katero nas je popeljal kar filmski junak Spiderman! POVEZAVA DO VIDEO FILMČKA PREKO FB STRANI VRTCA PLAVČEK PRI OŠ TIŠINA:...

PLAVALNI TEČAJ OTROK IZ NAJSTAREJŠE SKUPINE OTROK, 12. 10 – 14. 10. 2022

Pa je za nami! Bogatejši in močnejši smo še za eno dodatno izkušnjo… Najstarejša skupina otrok in vzgojiteljev našega vrtca so uspešno zaključili 3-dnevni plavalni tečaj in zasluženo pridobili priznanja plavalnih delfinčkov! Na plavalnem tečaju so otroci usvojili...

OBISK OTROK IZ RUMENE IGRALNICE NA KMETJI ULEN IZ VANČA VASI!

Kmetija - dom kjer živi ljubezen do živih bitij, skrb za naravo, marljivost in preprostost ljudi, ki jim ni para! Našim malčkom smo omogočili izkušnjo, ki jih je tako navdušila, da jo bomo sigurno še ponovili. Hvala družini Ulen iz Vanča vasi za dobrodošlico,...

TEDEN OTROKA 2022!

PONEDELJEK  Juhuhu, pa je tu - Teden otroka namreč! Ta teden je s sloganom “Skupaj se imamo dobro”, slavnostno razpoložen teden, saj vendar praznujejo naši otroci! Začelo se je aktivno in produktivno - včeraj so nas obiskali Lokalni Guruji, ki so nam pokazali,...

LUŽE SO ZAKON!

Juhuhu, luže so tu!Kaj bolj zabavnega, mokrega, špricastega in norega si lahko zaželimo, kot je brezskrbno skakanje po lužah? Naši malčki so si danes privoščili vse to in še več! To je pristno veselje in radost! POVEZAVA DO VIDEO FILMČKA PREKO FB STRANI VRTCA PLAVČEK...

1, 2, 3 ŠPORTAJ TUDI TU – OBELEŽITEV SLOVENSKEGA PRAZNIKA ŠPORTA, 23. 9. 2022

1, 2, 3 ŠPORTAJ TUDI TI - je bil slogan današnjega dne v Vrtcu Plavček! Proslavili smo namreč dan slovenskega športa, ki je uradno registriran tudi, kot slovenski državni praznik. Pri aktivnem preživljanju športno obarvanega dne so nam pomagali starši in športna...

POZDRAV JESENI Z BOTRO JESEN!

Včeraj nas je v vrtcu obiskala botra Jesen! Preko številnih aktivnosti smo tako spoznavali značilnosti in čare letnega časa v katerega smo pravkar vstopili! Oglejte si nekaj jesensko obarvanih utrinkov. [ngg src="galleries" ids="3"...
Vpis v Vrtec Plavček

Vpis v Vrtec Plavček

Starše vabimo k vpisu predšolskih otrok v Vrtec Plavček pri OŠ Tišina za šolsko leto 2024/2025, ki bo potekal od 11. do 13. marca 2024. POVEZAVA DO VLOGE ZA VPIS OTROKA: Vloga za vpis v Vrtec Plavček pri OŠ Tišina Lepo vabljeni mali in veliki korenjaki v našo...

TEDEN OTROKA 2022!

TEDEN OTROKA 2022!

PONEDELJEK  Juhuhu, pa je tu - Teden otroka namreč! Ta teden je s sloganom “Skupaj se imamo dobro”, slavnostno razpoložen teden, saj vendar praznujejo naši otroci! Začelo se je aktivno in produktivno - včeraj so nas obiskali Lokalni Guruji, ki so nam pokazali,...

LUŽE SO ZAKON!

LUŽE SO ZAKON!

Juhuhu, luže so tu!Kaj bolj zabavnega, mokrega, špricastega in norega si lahko zaželimo, kot je brezskrbno skakanje po lužah? Naši malčki so si danes privoščili vse to in še več! To je pristno veselje in radost! POVEZAVA DO VIDEO FILMČKA PREKO FB STRANI VRTCA PLAVČEK...

POZDRAV JESENI Z BOTRO JESEN!

POZDRAV JESENI Z BOTRO JESEN!

Včeraj nas je v vrtcu obiskala botra Jesen! Preko številnih aktivnosti smo tako spoznavali značilnosti in čare letnega časa v katerega smo pravkar vstopili! Oglejte si nekaj jesensko obarvanih utrinkov. [ngg src="galleries" ids="3"...

TRENING S TENIŠKO ŠOLO JAKOPINA!

TRENING S TENIŠKO ŠOLO JAKOPINA!

Športnim aktivnostim v našem vrtcu še kar ni konca in kraja… Ne boste verjeli v kateri športni disciplini so se naši otroci preizkusili tokrat…Opravili smo čisto pravi enourni trening tenisa! Teniška šola Jakopina je poskrbela za kondicijsko naporen in koordinacijsko...

AKTIVNA UDELEŽBA VRTCA PLAVČEK NA MINI OLIMPIADI!

AKTIVNA UDELEŽBA VRTCA PLAVČEK NA MINI OLIMPIADI!

Pa smo šli - mi največji, najstarejši in najmočnejši! Na otroško Olimpiado namreč! Tam smo migali, skakali, tekali, se kotalili in se ob tem neizmerno veselili! Preizkušali smo se v raznolikih športnih disciplinah in ob tem ugotavljali, da biti športnik ni kar tako, a...

Pripomočki za slabovidne